website statistics
Diamond World Casino

Menyrat pagese

Metoda Pagese Ora Depozite Min/Maks
Visa 0% Pernjehere € 20/€ 2000
MasterCard 0% Pernjehere € 20/€ 2000
Neteller 0% Pernjehere € 20/€ 2000
Skrill 0% Pernjehere € 20/€ 2000
PaysafeCard 0% Pernjehere € 20/€ 2000
Trustly 0% Pernjehere € 20/€ 2000
Sofort 0% Pernjehere € 20/€ 2000

Payment method details

Kartat Visa mund te perdoren per te transferuar fonde ne portofolin Diamond World Casino juaj.

Kartat qe mbajne logon Mastercard pranohen per transferta tek portofoli Diamond World Casino juaj.

Neteller eshte nje menyre e mirenjohur nderkombetare per pagesa online. Te gjitha parate e transferuara nga NETELLER tek llogaria juaj Diamond World Casino kalojne pernjehere. Kliko ketu nese deshiron te hapesh nje llogari Neteller

Skrill - eshte nje lider nderkombetar per pagesat online. Mund te mbushni shume thjesht llogarine tuaj Skrill nepermjet nje karte banke ose nje llogarie bankare. Kalimi I atyre fondeve ne llogarine tuaj Diamond World Casino kryhet ne kohe reale. Kliko ketu nese deshiron te hapesh nje llogari Skrill.

Mund te paguani Cash pa pasur nje llogari bankare ose karte. Me ane te Paysafecard mund te paguani shpejt dhe thjesht.

Trustly is one of the most popular online payment solutions that allows you to transfer money from your bank account to your Diamond World Casino wallet.

Sofort is a new online payment system based on renowned online banking systems. All transactions are protected by PIN/TAN entry which guarantees quick and secure transfer of funds to your Diamond World Casino wallet.

Bonus per Depoziten e pare

100% ne depoziten e pare!

Shtuesi I Bonusit

Shtuesi I Bonusit

Bonus ringarkimi

Mer bonus 10% sa here qe ben nje depozite!

Tregoja nje shoku

Mer bonus €10 per cdo shok qe fton!

You are now leaving the Maltese jurisdiction

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: