website statistics
Diamond World Casino

Kampionate

Fituesit e fundit

se
Henrietta J. {{item.name}}
€4 928,00
si
Ilj J. {{item.name}}
€153,00
fr
Edmee B. {{item.name}}
€327,00
fr
Sargent D. {{item.name}}
€1 769,00
dk
Tobias L. {{item.name}}
€525,00
se
Loke S. {{item.name}}
€1 517,00
dk
Ditte K. {{item.name}}
€2 574,00
it
Ippolito M. {{item.name}}
€145,00
si
Dimitrij L. {{item.name}}
€167,00
no
Sverre M. {{item.name}}
€324,00
dk
Ella K. {{item.name}}
€114,00
no
Ida H. {{item.name}}
€183,00
ru
Лина Л. {{item.name}}
€410,00
it
Cettina G. {{item.name}}
€212,00
is
Axel S. {{item.name}}
€654,00
it
Liviano P. {{item.name}}
€228,00
Kampionat aktiv:

Believe in Magic

Ends in:

 • {{d}}d
 • {{h}}o
 • {{m}}m
 • {{s}}s

Prize pool: €500 + 1110 fr

Detaje
Kampionate te ardhshme:

Jack's Adventures

starts in:

 • {{d}}d
 • {{h}}o
 • {{m}}m
 • {{s}}s
 • Weekly Bonus

  Join now and claim €10 Guaranteed!

  Luaj
 • Featured Game

  Play Beach Party Hot and grab 50 Free Spins!

  Luaj
 • Lojra temrekullueshme per mobile

  Luaj lojrat e tua te preferuara ne cdo kohe dhe kudo!

  Luaj
 • Amazing Welcome Bonus

  Join now and claim your 100% First Deposit Bonus up to €500!

  Claim now
 • Tournament Bonanza

  Take part in our latest tournament and win amazing rewards!

  regjistrohu

Klubi VIP

CFARE ESHTE KLUBI VIP?

KLUBI VIP eshte nje program ekskluziv me dhurata VIP. Anetaret e KLUBIT VIP marin nje trajtim te vecante dhe nje nivel sherbimi te mundur vetem per nje grup te caktuar lojtaresh tek Diamond World Casino

Si një VIP, ju mund të prisni shërbimin profesional që ju meritoni. Programi ynë ofron jo vetëm shpërblime financiare, por ai përqendrohet në nevojat tuaja individuale dhe është projektuar për t'iu siguruar ju me lukset me te mahnitshme. Në Diamond World Casino, ne shpërblejmë VIP tanë besnikë me shpërblime shtesë dhe u ofrojme atyre edhe më shumë shanse për të fituar

KLUBI VIP eshte krijuar per tu kujdesur per klientet tane me te cmuar, per ata qe ne konsiderojme te privilegjuar per te mare trajtim VIP ne Diamond World Casino

CFARE JANE PIKET E KLUBIT VIP?

Piket VIP Club janë mënyra jonë për të treguar se sa shumë kemi kujdes për klientët tanë VIP. Ne jemi shumë serioz në lidhje me komoditetin e lojtarit tonë dhe duam t'u japim atyre përvojën më të mirë të mundshme ne casino. Ju mund të rrisni pikët VIP duke luajtur lojrat tona ose duke ftuar lojtarë të rinj në casino. Ju pastaj mund të shkëmbeni keto pike për kredite ose para te verteta. Kjo do të thotë se me çdo bast të vetëm, ju keni fituar një pjesë të parave tuaja perseri!

Veprim Pike
Luaj 10€ ne slote dhe keno 10
Luaj 20€ ne poker dhe sic-bo 10
Luaj 30€ ne rulete 10
Luaj 100€ ne blackjack 10
Refero nje shok qe do regjistrohet
dhe do depozitoje te pakten €20
200

You are now leaving the Maltese jurisdiction

Po luani per para te verteta Guida me Lojen

Kampionat
Lexo me shume
Piket e tua:
Kampionati mbaroi: